x

Oferta pracy: DOZORCA (GOSPODARZ DOMU)

Drukuj informację
dodano: 13.04.2015
nr referencyjny oferty: 10000-1125349457-S
język polski
  • Dane podstawowe:

  • Jednostka:
    Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
  • Państwo:
  • Pracodawca:
    Pracodawca
    Norderney Zimmerservice Hans Joachim Vollmer
    Jann-Berghaus-Str. 59, D-26548 Norderney,
    Niemcy
  • Miejsce pracy:
    Niemcy
  • Liczba miejsc pracy:
    1
  • Zakres obowiązków:
    - sprawowanie opieki nad 250 mieszkaniami wczasowymi, domkami letniskowymi, wykonywanie drobnych napraw na terenie ośrodka, konserwacja i prace bieżące.
  • Wymagania:

  • Znajomość języka - inne:
    Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- WYMÓG KONIECZNY
  • Wykształcenie:
    nie wymagane
  • Doświadczenie:
  • Inne:
    - umiejętności techniczne (tzw. „złota rączka”)
    - dobra zręczność,
    - zdolność do samodzielnej pracy
    - w czasie pracy zabronione jest palenie papierosów.
  • Warunki pracy:

  • Data rozpoczęcia:
    od zaraz
  • Okres zatrudnienia:
    umowa na czas określony 15.11.2015r.
  • Czas pracy:
    pełen etat
  • Godziny pracy:
    40 h tygodniowo
  • Wynagrodzenie:
    1470 euro brutto miesięcznie
  • Zakwaterowanie:
    Zakwaterowanie nie jest zapewnione.
  • Inne:
    Pracodawca może zatrudnić również pary – kobieta na stanowisku pokojówki z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego, a mężczyzna na stanowisku dozorcy (Hausmeister). W takim przypadku udostępnia zakwaterowanie w mieszkaniu dla pary.Zakaz palenia w czasie pracy!
  • Dane dodatkowe:

  • Dodatkowe informacje:
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    UWAGA:
    1. Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie do warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.
    2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.
    3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcom zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.
  • Rekrutacja:
    CV, kserokopia prawa jazdy potwierdzające wymagane kwalifikacje w języku niemieckim należy przesłać do pracodawcy pocztą tradycyjną na adres:
    Herr Hans Joachim Vollmer
    Jann-Berghaus-Str. 59
    26548 Norderney
    Niedersachsen
    Deutschland
    Herr Hans Joachim Vollmer 0049(176)64002543
EURES Partnerstwo społeczne EFS Lubuskie Agencja Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze Urząd Miasta Zielona Góra
Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze Lubuskie warte zachodu