Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki
x
Regionalny plan działań

Regionalny plan działań

Prace nad projektem Lubuskiego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia na 2013 rok

Drukuj informację
dodano: 2012-11-13
aktualizacja: 2013-01-04
autor informacji: Monika Grynkiewicz
12 listopada 2012 roku w Wojewódzkim Urzędzie Pracy odbyło się pierwsze spotkanie zespołu, który przygotuje projekt Lubuskiego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia na rok 2013.
 
Łukasz Hudziak – wicedyrektor ds. rynku pracy i doradztwa zawodowego WUP, przewodniczący zespołu otworzył posiedzenie. Na początku omówiono założenia do konstrukcji LPD na rzecz Zatrudnienia na rok 2013. Przedstawiony został wstępny układ priorytetów i celów operacyjnych. Przyjęto zaproponowany układ z Lubuskiej Strategii Zatrudnienia na lata 2011-2020.
 
W dalszej części spotkania przedstawiony został szczegółowy harmonogram prac członków zespołu, m.in.: analiza planowanych działań na rok 2013 przez odpowiednie jednostki, pod kątem możliwości wpisania ich do LPD 2013; przygotowanie wstępnych propozycji zadań w ramach przyjętego układu priorytetów i celów operacyjnych (w formie kart zadaniowych); przekazanie ich do Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jednocześnie określono poszczególne terminy prac zespołu.
 
Następnie ustalono wstępną datę spotkania, na którym planuje się rekomendację projektu Lubuskiego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2013 do dalszych konsultacji społecznych.
 
 
 
 
 
osoba, która wprowadziła treść informacji: Małgorzata Kordoń
EURES Partnerstwo społeczne EFS Lubuskie Agencja Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze Urząd Miasta Zielona Góra
Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze Lubuskie warte zachodu